LOT wznawia sprzedaż biletów na loty Dreamlinerem!

15.05.2013, 16:36

 

Warszawa, 25 kwietnia 2013 roku – Dzisiaj Polskie Linie Lotnicze LOT przywróciły sprzedaż biletów na loty Boeingami 787. Już od 5 czerwca będzie można polecieć Dreamlinerem do Chicago a niewiele później do Nowego Jorku, Toronto oraz Pekinu.
 
LOT wznawia rejsy dalekodystansowe wykonywane najnowocześniejszym samolotem świata. Już 5 czerwca Dreamliner odwiedzi Wietrzne Miasto – Chicago, wracając tym samym na siatkę LOT-u. Od północy w systemie rezerwacyjnym polskiego przewoźnika można kupić bilety na podróż Boeingiem 787 w barwach LOT-u do Chicago i na wybrane rejsy do Nowego Jorku, Toronto oraz Pekinu.
 
Wraz z powrotem ”liniowca marzeń” wraca również nowa klasa Premium – oferująca szerokie, 50 centymetrowe fotele rozmieszczone w trzech rzędach w konfiguracji 2-3-2. Każdy pasażer Premium Club będzie miał do dyspozycji 12,4-calowy monitor i dostęp do USB oraz gniazdka elektrycznego. Pasażerowie Premium Club poczują komfort podróży także na lotnisku, m.in. dzięki dedykowanemu stanowisku odpraw czy priorytetowi w odbiorze bagażu. Pasażerowie, którzy kupili bilet w klasie ekonomicznej mogą za opłatą 100 dolarów wykupić upgrad’e do klasy Premium Club. Z oferty  skorzystać można podczas odprawy na lotnisku w dniu wylotu, do momentu wyczerpania miejsc.
 
Wszyscy Ci, którzy chcą polecieć na wakacje za ocean atlantycki w wysokim komforcie na pokładach Dreamlinerów już teraz mogą skorzystać z oferty LOT-u, przygotowanej specjalnie na powrót 787 na niebo.
 
Ceny biletów w klasie ekonomicznej Boeinga 787 (w obie strony) na trasie do Nowego Jorku rozpoczynają się od 2 355 złotych, do Chicago od 2 414 złotych, Pekinu 2 439 złotych, natomiast do Toronto można polecieć od 3 549 złotych. Koszt biletu w klasie Premium– będzie kształtować się już od 5 015 złotych w dwie strony na połączeniach do Stanów Zjednoczonych i Pekinu oraz 5 000 złotych  na trasie do Toronto.

żródło: PLL LOT 

 

lista aktualności...
Live Chat
podać prawidłowy adres e-mail
podać prawidłowy adres e-mail
(Adresy nadawcy i odbiorcy zostaną wykorzystane tylko w celu wysłania wiadomości)
Impuls S.C. operator serwisu BiletyBilety.pl nie ponosi odpowiedzialności za sposób w jaki Użytkownicy wykorzystują funkcjonalność "Wyslij link", w szczególności w zakresie ochrony praw do udostępnianych materiałów. Użytkownik podaje Impuls S.C. operatorowi serwisu biletyBilety.pl dobrowolnie adresy e-mail, wyłącznie w celu wysłania wiadomości w ramach funkcjonalności "Wyślij link", ma przy tym prawo dostępu do udostępnianych danych i ich poprawiania.
pytanie Prosimy wybrać miejsce przylotu
pytanie Prosimy wybrać liczbę pasażerów
pytanie Rezerwacja lotu dla dzieci poniżej 12 lat jest możliwa tylko poprzez kontakt z
Centrum Rezerwacji nr 42 630 85 85

pytanie Prosimy wybrać daty wylotu i powrotu
pytanie Prosimy wybrać datę wylotu
top
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży - składka tylko 3% wartości przelotu

Zapewnij sobie spokój także przed wyjazdem!

Koszty rezygnacji z podróży - to przewidziane w umowie uczestnictwa w podróży bądź w umowie przewozu koszty poniesione przez Ubezpieczonego w związku z jego rezygnacją z podróży przed jej rozpoczęciem. ERV zwraca te koszty pod warunkiem, że Ubezpieczony nie może odbyć podróży zgodnie z planem i jeżeli przyczyną rezygnacji jest:

  • śmierć, nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie Ubezpieczonego, najbliższego krewnego lub współuczestnika podróży,
  • szkoda w mieniu Ubezpieczonego, jego najbliższego krewnego lub współuczestnika podróży powstała w wyniku zdarzenia losowego lub będąca następstwem przestępstwa,
  • zwolnienie z pracy z przyczyn leżących po stronie pracodawcy,
  • wyznaczenie daty rozpoczęcia pracy (o ile Ubezpieczony był zarejestrowany jako     bezrobotny).

Ubezpieczenie obejmuje koszty rezygnacji z imprezy turystycznej, anulacji rezerwacji w hotelu, apartamentu, biletu lotniczego na połączenia krajowe i międzynarodowe oraz biletu autokarowego i promowego w komunikacji międzynarodowej, naliczone zgodnie z umową rezerwacji lub przewozu.

Zawarcie umowy:

  • w dniu rezerwacji podróży - jeżeli rezerwacja podróży nastąpi w terminie krótszym niż 30 dni przed datą wyjazdu
  • w terminie 3 dni od daty rezerwacji podróży - jeżeli rezerwacja podróży nastąpi w terminie wcześniejszym niż 30 dni przed datą wyjazdu

Suma ubezpieczenia:

  • impreza turystyczna - równa jest cenie imprezy turystycznej nie wyższa niż 20.000 PLN na osobę,
  • hotel/ apartament/ biletu - równa cenie rezerwacji w hotelu, rezerwacji apartamentu, biletu lotniczego, autokarowego i promowego jednak nie wyższa niż 10.000 PLN na osobę
  • w przypadku ubezpieczeń rocznych suma ubezpieczenia wynosi 5.000 PLN na jedno zdarzenie w okresie ubezpieczenia.
telefon