Bilety lotnicze w niskich cenach

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki tanich lotów i zarezerwuj bilet lotniczy
klasa ekonomiczna
1 pasażer
dorośli
dzieci 2-11 lat
niemowlęta 0-24 miesiące

Informacje o nas

Zależy nam na Twoim czasie i na Twoim komforcie. Korzystając z naszych usług oszczędzasz czas i pieniądze. Dla Ciebie negocjujemy z liniami taryfy specjalne oraz rozszerzamy ofertę o ubezpieczenia podróżne, wynajem hoteli, aut oraz dla Tych, którzy jeszcze obawiają się podróży "podniebnych" oferujemy największa gamę przewozów autokarowych do Państw Europy.

Działamy na rynku biletów lotniczych od 2002 roku. W 2005 roku powołaliśmy do życia internetowy serwis BiletyBilety.pl, którego operatorem jest nasza łódzka firma Impuls s.c.

Oferujemy Ci kompleksową obsługę podróży zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych. Doświadczony i wykwalifikowany personel zadba o komfort Twojej podróży. Nasi kasjerzy i konsultanci telefoniczni regularnie uczestniczą w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Gwarantujemy najniższe ceny linii regularnych oraz tanich przewoźnikow, tanie hotele, ubezpieczenia podróżne oraz międzynarodowe przejazdy autokarowe.

Rezerwacji można dokonywać droga on-line lub przez nasze telefoniczne centrum rezerwacji. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów honorujemy wszystkie formy płatności: gotówkę, przelew, płatność karta kredytową oraz w wyjątkowych przypadkach płatności ratalne bez zbędnych procedur.

Misja BiletyBilety.pl
Naszą misją, którą realizujemy bez przerwy od 2005 roku on-line, jest jak najszybsza i najtańsza realizacja Twojej podróży.

Wszystkich naszych klientów zapraszamy do naszej nowej siedziby mieszczącej się w Łodzi, ul. Sienkiewicza 67.

Dzięki naszej współpracy z największymi agentami IATA w Polsce i w Niemczech oferujemy największą ilość taryf specjalnych dostępnych on-line na wyloty z Polski, z Niemiec i z USA. Nasza system rezerwacji oparty o najnowocześniejszą technologię, która jest już wykorzystywana w USA i w Niemczech pozwala na dostęp do taryf tanich linii lotniczych, specjalnych taryf linii regularnych oraz na dostęp do specjalnych taryf internetowych dostępnych tylko na stronach poszczególnych przewoźników.

Nasza zasadą jest zasada ONE CLICK - jeden klik SZUKAJ przedstawi Ci wszystkie możliwości przelotu na żądanej trasie.

Naszym strategicznym partnerem w realizacji sprzedaży on-line jest firma firma Hurra sp. z o.o. akredytowany agent IATA (IATA 63 210 291). Do rezerwacji biletów lotniczych w Internecie wykorzystujemy platformę rezerwacyjną systemu Amadeus opartą o IBE (Internet Booking Engine) - firmy Ypsilon.Net AG.

Spółka IMPULS s.c. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Osi priorytetowej II: INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Tytuł projektu: Dotacja wspierająca utrzymanie działalności i płynności finansowej łódzkiej agencji turystycznej firmy IMPULS s.c.

Cel projektu: Wsparcie przedsiębiorstwa negatywnie dotkniętego skutkami epidemii COVID-19.

Dofinansowanie projektu z UE: 47070,66 PLN

Firma Impuls S.C. w terminie od 1 kwietnia 2013 roku realizuje projekt p.n.

Wdrożenie aplikacji B2B integrującej zarządzanie procesami realizacji zamówień i fakturowania oraz wymiany danych finansowo-ksiegowych i raportowania

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach

Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka

Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Przedmiotem projektu jest dokonanie zasadniczej przebudowy modelu współpracy z Partnerami Wnioskodawcy poprzez wdrożenie platformy B2B, która pozwoli na integrację systemów tych przedsiebiorstw z Impuls s.c.

Osoba do kontakt:
Paweł Głąb - info@biletybilety.pl

Oficjalny portal Unii Europejskiej
Program Innowacyjna gospodarka
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Zamówienia

7. Wynik postępowania ofertowego do zapytania z dnia 02.12.2013
6. Sprostowanie do zapytania ofertowego z dnia 02.12.2013
5. Wzór formularza ofertowego do zapytania z dnia 02.12.2013
4. Zapytanie ofertowe z dnia 02.12.2013
3. Wynik postępowania ofertowego do zapytania z dnia 02.10.2013
2. Wzór formularza ofertowego do zapytania z dnia 02.10.2013
1. Zapytanie ofertowe z dnia 02.10.2013

Polecane linki

Spółka IMPULS s.c. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Osi priorytetowej II: INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 (więcej...)