Ubezpieczenia podróżne w niskich cenach

Wysokie sumy ubezpieczeń i assistance medyczne 24/7

Ubezpieczenia podróżne na BiletyBilety.pl

Poznaj naszą ofertę ubezpieczeń podróżnych, niezależnie od tego czy podróżujesz samolotem, autem czy innym środkiem transportu (ubezpieczenie podróżne możesz kupić bez potrzeby kupowania biletu lotniczego).

BiletyBilety.pl oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie ubezpieczenia w podróży.

Oferta ubezpieczeniowa w BiletyBilety.pl:

Ubezpieczenie Krótkoterminowe

Ubezpieczenie przeznaczone jest dla podróżujących za granice w celach turystycznych na okres do 90 dni. Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla podróżujących z dziećmi (wariant rodzinny) oraz młodzieży / studentów.

Ubezpieczenie Roczne

Ubezpieczenie przeznaczone dla często podróżujących. Polisa zawierana jest na rok i obejmuje swoim zakresem dowolną ilość podróży realizowanych w okresie ubezpieczenia, z zastrzeżeniem ze jednorazowa podróż trwa nie więcej niż 40 dni. Rozwiązanie to gwarantuje Państwu wygodę i bezpieczeństwo podróżwania przez cały rok.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji

Jeżeli z przyczyn losowych nie możesz wybrać się w zaplanowna podróż, ERV zwróci Ci poniesione w związku z odwołaniem wyjazdu koszty. Wykupując polisę możesz zarówno ubezpieczyć zakupione przez biuro podróży wakacje, samemu zorganizowany wypoczynek (np. bilet samolotowy + apartament) lub tez pojedyncze składniki wyjazdu (mp.: sam bilet na transport lub sam pokój w hotelu). czytaj więcej

Polecane linki

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszy Rozjowu Regionalnego
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

Live Chat Software