Bilety lotnicze do Belgii

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki tanich lotów i zarezerwuj bilety lotnicze już od 38 zł.
klasa ekonomiczna
1 pasażer
dorośli
dzieci 2-11 lat
niemowlęta 0-24 miesiące
Rezerwuj bilety lotnicze do Belgii, wybierz najlepsze połączenie lotnicze

Planujesz wyjazd do Belgii? Na BiletyBilety.pl znajdziesz atrakcyjne oferty na bilety lotnicze do Belgii. Znajdziesz u nas promocje na bilety do wielu pańsw europejskich, w tym bilety do Belgii. Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane połączenia lotnicze do Belgii ale możesz teć skorzystać z naszej wyszukiwarki lotów po prawej stronie.

  • Cały rok
  • Na weekend
  • Na tydzień
  • Na dwa tygodnie

Ile kosztuje bilet lotniczy do Belgii?

Bilety lotnicze do Belgii kupisz już od 38 złotych. Jest to najtańszy bilet jaki udało nam się wyszukać, najdroższe połączenie lotnicze do Belgii kosztuje natomiast 68 złotych.

Bilety lotnicze do Belgii

Belgia (Królestwo Belgii)

Stolica: Bruksela
Waluta: euro (EUR)
Język urzędowy: niderlandzki, francuski, niemiecki
Porty lotnicze: Bruksela, Antwerpia, Charleroi, Liege, Mons, Ostenda

Przepisy wjazdowe ? obywatele Polscy maja prawo wjazdu na teren Belgii na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu. Turyści, którzy nie zamierzają korzystać z hoteli lub pensjonatów mają obowiązek w przeciągu 10 dni zameldować się w urzędzie gminy miejsca zamieszkania. Obywatele polscy przybywający na terytorium Belgii w celach turystycznych otrzymują tzw deklarację przybycia uprawniającą do 3-miesięcznego pobytu.

Przepisy celne ? na własny użytek można przewieźć maksymalnie do 10 l spirytusu, 20 l wyrobów spirytusowych, 90 l wina (w tym do 60 l musującego), 110 l piwa oraz 800 szt wyrobów tytoniowych - w tym do 200 szt papierosów, 400 szt cygaretek, 200 szt cygar. Przewożenie wyrobów tytoniowych oraz alkoholowych jest zabronione osobom, które nie ukończyły 17 lat.

Ubezpieczenie ? ubezpieczenia wykupione w Polskich towarzystwach ubezpieczeniowych są w Belgii honorowane; nie ma obowiązku posiadania zielonej karty.

Szczepienia, służba zdrowia ? szczepienia ochronne nie są wymagane. W przypadku konieczności skorzystania z podstawowej opieki medycznej należy posiadać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)

Informacje dla kierowców ? nie ma obowiązku posiadania międzynarodowego prawa jazdy - Polskie prawa jazdy starego typu nie są honorowane. Maksymalna dopuszczalna zawartość alkoholu we krwi to 0.5 promila. Obowiązuje zasada natychmiastowego regulowania otrzymanych mandatów - w przypadku braku środków płatniczych policja ma prawo zatrzymać pojazd na parkingu policyjnym.

Podróżowanie po kraju:
? Belgia posiada wiele lotnisk, dzięki którym możliwe są przeloty pomiędzy wieloma większymi miastami
? pociągi w Belgii są bardzo wygodne i niezmiernie punktualne
? Belgia to drugi kraj w Europie pod względem zagęszczenia autostrad
? z uwagi na niewielkie rozmiary Belgii częstym środkiem transportu bywa rower

Belgia w ?pigułce?
? palenie jest zabronione w wielu miejscach publicznych
? Belgia leży w tej samej strefie czasowej co Polska

Bilety lotnicze do Belgiijskich lotnisk w najniższych cenach tylko na BiletyBilety.pl - odwiedzaj nas.

Bilety lotnicze do Belgii

Polecane linki

Spółka IMPULS s.c. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Osi priorytetowej II: INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 (więcej...)