Loty Lufthansa

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki tanich lotów i zarezerwuj bilet lotniczy
klasa ekonomiczna
1 pasażer
dorośli
dzieci 2-11 lat
niemowlęta 0-24 miesiące

Lufthansa bilety lotnicze

Linie lotnicze Lufthansa mają opinię solidnego przewoźnika z Niemiec, który świadczy wysokiej jakości usługi różnym grupom klientów. Te niemieckie linie lotnicze zostały założone w 1926 roku, tuż po I wojnie światowej. Później ich działalność została wznowiona w 1953 roku. Lufthansa posiada aż 275 samolotów - Avro, Airbusów, ATR-ów, Boeingów i Bombardierów oraz 274 połączenia do 104 krajów na całym świecie. Samoloty Lufthansy latają również z polskich lotnisk. W skład linii lotniczych Lufthansa wchodzi pięć odrębnych przedsiębiorstw przewozowych.

wylot z Berlinado Paryża
wylot Pn, 1 maja
powrót Pn, 8 maja
Cena
1136
wylot z Gdańskado Lizbony
wylot Pn, 15 maja
powrót So, 20 maja
Cena
1207
wylot z Katowicdo Dusseldorfu
wylot Śr, 22 lutego
powrót Nd, 26 lutego
Cena
1238
wylot z Warszawydo Lyonu
wylot Pn, 3 lipca
powrót Pn, 10 lipca
Cena
1454
wylot z Katowicdo Barcelony
wylot So, 11 lutego
powrót Wt, 14 lutego
Cena
1525
wylot z Koloniido Gdańska
wylot Pt, 2 czerwca
powrót Śr, 7 czerwca
Cena
1561
wylot z Dublinado Wrocławia
wylot Nd, 19 lutego
powrót Nd, 26 lutego
Cena
1571
wylot z Wrocławiado Kolonii
wylot So, 11 lutego
powrót So, 18 lutego
Cena
1608
wylot z Krakowado Larnaki
wylot So, 18 lutego
powrót So, 25 lutego
Cena
1611
wylot z Warszawydo Dusseldorfu
wylot Pn, 13 lutego
powrót Pn, 13 lutego
Cena
1673
wylot z Berlinana Korsykę
wylot Nd, 25 czerwca
powrót Nd, 2 lipca
Cena
1673
wylot z Warszawydo Hamburga
wylot So, 11 lutego
powrót Nd, 19 lutego
Cena
1674
wylot z Poznaniado Karlsruhe
wylot Pt, 10 lutego
powrót Nd, 12 lutego
Cena
1772
wylot z Dortmundudo Katowic
wylot Czw, 9 lutego
powrót Wt, 14 lutego
Cena
1824
wylot z Birminghamna Kretę
wylot Nd, 2 lipca
powrót Nd, 9 lipca
Cena
1829
wylot z Monachiumna Sardynię
wylot Wt, 30 maja
powrót Wt, 6 czerwca
Cena
1859
wylot z Wrocławiado Aachen
wylot Pt, 7 kwietnia
powrót Wt, 11 kwietnia
Cena
1938
wylot z Warszawydo Stambułu
wylot Czw, 9 lutego
powrót Pn, 13 lutego
Cena
1964
wylot z Warszawydo Karlsruhe
wylot Pt, 10 lutego
powrót Nd, 12 lutego
Cena
1966
wylot z Warszawydo Larnaki
wylot Czw, 22 czerwca
powrót So, 1 lipca
Cena
2033
wylot z Warszawyna Maderę
wylot So, 12 sierpnia
powrót Wt, 22 sierpnia
Cena
2068
wylot z Krakowana Maderę
wylot Czw, 8 czerwca
powrót Wt, 20 czerwca
Cena
2097
wylot z Poznaniana Sardynię
wylot Pt, 23 czerwca
powrót Nd, 2 lipca
Cena
2121
wylot z Katowicdo Rzymu
wylot Czw, 6 kwietnia
powrót Pn, 10 kwietnia
Cena
2217
wylot z Rzeszowana Kretę
wylot Pn, 10 lipca
powrót So, 22 lipca
Cena
2245
wylot z Warszawydo Antalyi
wylot So, 18 lutego
powrót So, 25 lutego
Cena
2248
wylot z Katowicna Sardynię
wylot So, 15 lipca
powrót So, 29 lipca
Cena
2333
wylot z Gdańskado Chicago
wylot Pt, 17 lutego
powrót So, 25 lutego
Cena
2378
wylot z Warszawyna Sardynię
wylot Śr, 26 kwietnia
powrót Śr, 3 maja
Cena
2397
wylot z Katowicna Maderę
wylot Wt, 18 kwietnia
powrót Śr, 3 maja
Cena
2431
wylot z Warszawydo Toronto
wylot Pt, 15 września
powrót Pt, 6 października
Cena
2731
wylot z Katowicdo Malagi
wylot So, 29 kwietnia
powrót So, 6 maja
Cena
2874
wylot z Katowicdo Neapolu
wylot Czw, 6 kwietnia
powrót Pn, 10 kwietnia
Cena
2970
wylot z Krakowado Los Angeles
wylot Czw, 7 września
powrót Czw, 28 września
Cena
3320
wylot z Wrocławiado Chicago
wylot Czw, 8 czerwca
powrót Czw, 15 czerwca
Cena
3387
wylot z Warszawydo Hurghady
wylot Nd, 12 lutego
powrót Pt, 17 lutego
Cena
3734
wylot z Warszawydo Mombasy
wylot Śr, 3 stycznia
powrót Wt, 23 stycznia
Cena
3777
wylot z Katowicdo Larnaki
wylot Nd, 23 lipca
powrót So, 5 sierpnia
Cena
3815
wylot z Krakowado Filadelfii
wylot Pn, 24 lipca
powrót So, 12 sierpnia
Cena
4035
wylot z Warszawydo Ottawy
wylot Pn, 3 lipca
powrót Pn, 10 lipca
Cena
4065
wylot z Gdańskado Ottawy
wylot So, 17 czerwca
powrót So, 24 czerwca
Cena
4289
wylot z Katowicdo Kansas City
wylot Pn, 10 lipca
powrót Pt, 28 lipca
Cena
4492
wylot z Poznaniado Edmonton
wylot Pt, 14 lipca
powrót Pt, 28 lipca
Cena
5666
wylot z Warszawyna Bali
wylot Pn, 25 grudnia
powrót Wt, 2 stycznia
Cena
5951
wylot z Wrocławiado Banjul
wylot Wt, 14 lutego
powrót Wt, 21 lutego
Cena
8227

Lufthansa jest największym niemieckim przewoźnikiem lotniczym, liczącym obecnie kilkanaście linii lotniczych w ramach holdingu Lufthansa Group. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1953 roku z głównym portem znajdującym się we Frankfurcie nad Menem. Jest jednym z założycieli w 1997 roku międzynarodowego sojuszu linii lotniczych Star Alliance, powstałego w celu utrzymania wysokich i ujednoliconych standardów funkcjonowania linii wchodzących w skład sojuszu oraz wprowadzenia innowacji w sferze usług lotniczych. Flota Lufthansy, kompletowana z wielką pieczołowitością i dalekowzrocznością, składa się z nowocześnie wyposażonych maszyn. Dzięki uczestnictwu w programie Connexion by Boeing, Lufthansa jest jedną z niewielu linii lotniczych zezwalających na korzystanie z Internetu na pokładzie samolotów Boeing.

Lufthansa Polska: innowacja i niezawodność

Historia Lufthansa Polska zaczęła się w roku 1998, kiedy to powstała spółka Lufthansa Systems Poland z siedzibą w Gdańsku. Spółka jest dostawcą technologi informatycznych dla branży lotniczej, sektora finansowego i logistycznego. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz stale rozwijającym się profesjonalnym zespołom, które projektują nowoczesne systemy informatyczne, Lufthansa Polska może poszczycić się tworzeniem innowacyjnych systemów, dających nieprzerwany dostęp do baz danych map i danych nawigacyjnych. Dzięki temu linie lotnicze mają doskonale opracowane trasy w ramach sieci Lufthansa, a także jakościowe oprogramowanie cyfrowe do zarządzania wszelkimi systemami pokładowymi, co znacznie ułatwia pracę personelowi pokładowemu, a pasażerom linii zapewnia wygodę i rozrywkę w trakcie lotów.

Lufthansa: samoloty linii lotniczych

Nowoczesna flota przewoźnika Lufthansa odznacza się niezawodnością i stale powiększającą się liczbą samolotów. Do dyspozycji podróżnych linie oferują możliwości podróży kilkoma rodzajami samolotów, w zależności od kierunków i długości lotów w ramach linii Lufthansa. Samoloty dedykowane lotom dalekiego zasięgu, typu Airbus i Boeing, należące do linii lotniczych Lufthansa to nowocześnie wyposażone maszyny, zawierające wiele udogodnień zarówno dla pasażerów, jak i dla załogi. Linie dysponują osobną flotą dla lotów średniego i krótkiego zasięgu, są to niezawodne Airbusy, Embraery czy dysponujący turbowentylatorowymi silnikami Bombardiery CRJ900. Niewątpliwie chlubą floty Lufthansy jest najnowocześniejszy obecnie samolot międzykontynentalny Airbus A350. Maszyna ta zawiera wyjątkowe udogodnienia dla pasażerów, sprawiające, że lot przebiega w szczególnie komfortowych warunkach.

Lufthansa: możliwe klasy podróży

Pasażerowie podróżujący liniami lotniczymi Lufthansa mają do dyspozycji 4 klasy rezerwacyjne: Ekonomiczną, Ekonomiczną Premium, Pierwszą i Biznes. Zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki tanich lotów na biletybilety.pl w dowolnej klasie linii Lufthansa. Bilety każdego typu upoważniają do korzystania z rozrywki pokładowej w postaci filmów i seriali, a także posiłków i napoi z aktualnego menu do wyboru.

  • Klasa Ekonomiczna Lufthansa zapewnia komfort podróżowania w wygodnym 40-centymetrowym siedzeniu. Dzięki nowocześnie zaprojektowanym zagłówkom pasażerowie mają większe miejsce na rozprostowanie nóg.

  • Bilety lotnicze Lufthansa klasy Ekonomicznej Premium zapewniają wysoki poziom obsługi i komfortu na pokładzie samolotu. Większa liczb bezpłatnego bagażu, wygodnie poszerzone siedzenia oraz dodatkowe udogodnienia podczas lotu sprawiają, że każda podróż jest niezwykle komfortowa.

  • Klasa Pierwsza linii Lufthansa zapewnia prywatną strefę na pokładzie oraz wyjątkową obsługę podczas serwowania posiłków. Bilety lotnicze Lufthansa klasy pierwszej, upoważniają do korzystania z wyjątkowego, dedykowanego podróżnym tej klasy saloniku na lotnisku oraz usługą osobistego asystenta i szofera Lufthansa.

  • Bilety lotnicze Lufthansa klasy Biznes zapewniają podróż o wysokim poziomie komfortu, do czego przyczynia się między innymi optymalizacja aktywności obsługowej na pokładzie, zapewniająca odpowiedni czas wypoczynku dla pasażerów w porze nocnej. Loty Lufthansa Business Class odznaczają się dbałością o najwyższej jakości serwis zarówno na lotnisku, jak i na pokładzie samolotu.

Lufthansa: odprawa. Jak przebiega?

Po zakupie biletu rozpoczyna się niezwykła podróż liniami Lufthansa. Check in, czyli odprawę przygotowującą do podróży, można przeprowadzić na 3 sposoby: mobilnie, online lub na lotnisku, wieczorem poprzedzającym dzień wylotu.

  • Lufthansa check in online – linie Lufthansa zachęcają do korzystania z cyfrowych możliwości odprawy. Po dokonaniu check in kartę pokładową można otrzymać na swój telefon komórkowy, wydrukować lub odebrać na lotnisku w wersji papierowej.

  • Lufthansa check in mobilnie – rozwiązaniem, które niezwykle oszczędza czas jest instalacja aplikacji Lufthansa. Odprawa poprzez aplikację wraz z możliwością dokonywania rezerwacji rejsów, zapisywania kart pokładowych oraz certyfikatów szczepień jest wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich podróżujących.

  • Lufthansa odprawa na lotnisku – wieczorem poprzedzającym dzień wylotu liniami Lufthansa, check in jest możliwy do dokonania na lotnisku. Dzięki temu oszczędza się czas, w dniu wylotu bowiem można od razu udać się do odpowiedniej bramki.

Przewóz bagażu w Lufthansa Polska

Istnieje szereg warunków, które określają sposób i ilość przewożonego bagażu liniami Lufthansa. Bagaż podręczny oraz rejestrowany należy zmierzyć i zważyć, a następnie przeliczyć jego wartość z pomocą kalkulatora, uwzględniającego szereg okoliczności, wpływających na jego limit podczas podróżowania liniami Lufthansa. Loty – kierunki, klasa czy taryfa – różnią się pod względem ilości bagażu i jego wagi.

  • Lufthansa: bagaż podręczny – na stronie internetowej przewoźnika lufthansa.com/pl został umieszczony specjalny kalkulator, umożliwiający sprawdzenie odpowiednich wymiarów bagażu dla pasażerów linii Lufthansa. Bagaż podręczny może różnić się wymiarami i wagą w zależności od wyznaczonej trasy oraz klasy podróży. Standardowa waga dozwolonej w klasie Ekonomicznej i Ekonomicznej Premium jednej sztuki bagażu nie może przekroczyć 8 kg. W klasie Pierwszej oraz Biznes dla pasażerów Lufthansy bagaż podręczny stanowi maksymalnie dwie sztuki o wadze 8 kg każda.

  • Lufthansa: odprawa bagażu rejestrowanego – nadanie bagażu rejestrowanego w strefie Lufthansa check in należy poprzedzić umieszczeniem na nim przywieszki z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu. Dopasowanie rejestrowanego bagażu bezpłatnego dla konkretnego rejsu i klasy podróży zaleca się sprawdzić z pomocą kalkulatora, umieszczonego na stronie internetowej przewoźnika. Wymiary jednej sztuki przewożonego bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm (szerokość + wysokość + głębokość).

Lufthansa: bilety. Jak kupować?

Kiedy najlepiej zakupić bilety Lufthansa? Połączenia tego przewoźnika zawierają rejsy zarówno europejskie, jak i międzykontynentalne, dzięki czemu, podróżując tymi liniami, można zwiedzić praktycznie wszystkie kierunki świata. Zalecamy wcześniejszą rezerwację biletów w Lufthansie w celu uzyskania najlepszej ceny. Rozbudowana siatka połączeń i nowoczesna flota pozwalają na organizację promocji dla pasażerów linii Lufthansa. Tanie loty dostępne są od ręki, a jedynym warunkiem jest ich wcześniejsza rezerwacja poprzez nasz serwis. Dużym udogodnieniem jest możliwość odprawy online, również przez aplikację mobilną, co czyni korzystanie z linii lotniczych Lufthansa jeszcze łatwiejszym. Szereg udogodnień zarówno na lotnisku, jak i w trakcie podróży oferuje swoim podróżnym Lufthansa. Promocje tego przewoźnika, które pojawiają się w naszym serwisie mają charakter ofert czasowych, zachęcamy więc do rezerwacji lotów lub kontaktu z naszymi konsultantami.

Promocje Lufthansa na biletybilety.pl

W ramach naszego serwisu zajmujemy się przeszukiwaniem najlepszych aktualnych ofert, między innymi linii lotniczych Lufthansa. Promocje tego przewoźnika pojawiają się na stronie na bieżąco, zachęcamy więc do monitorowanie lotów. Polecamy dokonanie rezerwacji od 3 do nawet 6 miesięcy przed planowanym wylotem, ponieważ przewoźnik umieszcza swoje oferty specjalne odpowiednio wcześnie, żeby móc monitorować wypełnienie samolotów Lufthansa. Tanie loty oferowane w serwisie biletybilety.pl do miast europejskich, a także międzykontynentalne podróże w najlepszych cenach, można zarezerwować z pomocą wygodnego formularza, wybierając na początku przewoźnika, jakim są linie Lufthansa. Kontakt z naszymi konsultantami pomoże w doprecyzowaniu oferty, rozwianiu wątpliwości czy wesprze w trakcie dokonywania rezerwacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu, w którym na bieżąco umieszczamy wyselekcjonowane, najlepsze oferty linii lotniczych Lufthansa. Tanie loty przewoźnika pojawiają się na stronie z wyprzedzeniem, warto więc obserwować oferty, dotyczące wybranej daty podróży odpowiednio wcześnie. Oferujemy kompleksową opiekę podczas organizacji podróży liniami lotniczymi Lufthansa – bilety w najlepszych cenach, ubezpieczenie na czas podróży, rezerwacja hotelu czy wypożyczenie samochodu bezpośrednio na lotnisku – wszystko to pomagamy organizować naszym klientom.

Zobacz loty z innych linii lotniczych:
Zamów bilet lotniczy na lot Ryanair
cena od 93
Zamów bilet lotniczy na lot LOT
cena od 372
Zamów bilet lotniczy na lot Air Malta
cena od 479
Zamów bilet lotniczy na lot Alitalia
cena od 563
Zamów bilet lotniczy na lot Tap Portugal
cena od 852
Zamów bilet lotniczy na lot KLM
cena od 853
Zamów bilet lotniczy na lot SAS
cena od 909
Zamów bilet lotniczy na lot Wizzair
cena od 1038
Zamów bilet lotniczy na lot Air Serbia
cena od 1097
Zamów bilet lotniczy na lot Turkish Airlines
cena od 1108
Zamów bilet lotniczy na lot Air France
cena od 1130
Zamów bilet lotniczy na lot Lufthansa
cena od 1136
Zamów bilet lotniczy na lot Aegean Airlines
cena od 1141
Zamów bilet lotniczy na lot Swiss
cena od 1238
Zamów bilet lotniczy na lot Croatia Airlines
cena od 1252
Zamów bilet lotniczy na lot Iberia
cena od 1260
Zamów bilet lotniczy na lot British Airways
cena od 1501
Zamów bilet lotniczy na lot Austrian
cena od 1574
Zamów bilet lotniczy na lot Finnair
cena od 1817
Zamów bilet lotniczy na lot American Airlines
cena od 2003
Zamów bilet lotniczy na lot United Airlines
cena od 2026
Zamów bilet lotniczy na lot Frontier Airlines
cena od 2043
Zamów bilet lotniczy na lot Air Europa
cena od 2296
Zamów bilet lotniczy na lot Qatar Airways
cena od 2525
Zamów bilet lotniczy na lot Air Canada
cena od 2659
Zamów bilet lotniczy na lot Icelandair
cena od 2744
Zamów bilet lotniczy na lot flydubai
cena od 3211
Zamów bilet lotniczy na lot Brussels Airlines
cena od 3314
Zamów bilet lotniczy na lot Srilankan Airlines
cena od 3492
Zamów bilet lotniczy na lot EVA Air
cena od 3510
Zamów bilet lotniczy na lot Ethiopian Airlines
cena od 3681
Zamów bilet lotniczy na lot Emirates
cena od 3792
Zamów bilet lotniczy na lot Condor Flugdienst GmbH
cena od 4796
Zamów bilet lotniczy na lot Air China
cena od 5764
Zamów bilet lotniczy na lot Hahn Air
cena od 5801
Zamów bilet lotniczy na lot Qantas Airways
cena od 16766

Polecane linki

Spółka IMPULS s.c. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Osi priorytetowej II: INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 (więcej...)