Loty do Chorwacji

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki tanich lotów i zarezerwuj loty już od 630 zł.
klasa ekonomiczna
1 pasażer
dorośli
dzieci 2-11 lat
niemowlęta 0-24 miesiące

Rezerwuj loty do Chorwacji, wybierz najlepsze połączenie lotnicze

Chorwacja - bilety lotnicze na loty z Polski do Chorwacji

Wybrałeś już cel swojej podróży ale ciągle porównujesz oferty na lot do Chorwacji rożnych linii lotniczych? Porównaj ceny na loty do Chorwacji dostępne w ofercie serwisu BiletyBilety.pl, a znajdziesz oferty na loty od kilkudziesięciu linii lotniczych z którymi współpracujemy m.in. Lufthansa, Finnair, Qatar Airways, czy Airfrance. W swojej ofercie mamy jedynie największych i najbardziej zaufanych przewoźników. Znajdz z nami tanie loty do Chorwacji i dokonaj wygodnej rezerwacji biletow lotniczych online!
 • Cały rok
 • Na weekend
 • Na tydzień
 • Na dwa tygodnie

Loty do: Chorwacja - przydatne informacje

Loty do Chorwacji

W naszym serwisie prezentujemy najlepsze loty do Chorwacji. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę wszystkie wymagane informacje, dotyczące przyszłej podróży, a my w mgnieniu oka zaprezentujemy wybór tanich lotów do Chorwacji różnych linii lotniczych. Dzięki naszej wyszukiwarce będziesz w stanie dotrzeć do najbardziej atrakcyjnych pod względem ekonomicznym połączeń, których dopasowana do określonych wymogów lista wyświetli się w serwisie podczas konkretnego wyszukiwania. Dodatkowym atutem współpracy z nami jest możliwość zakupu ubezpieczenia na czas podróży i pobytu, rezerwacji hotelu oraz wynajmu samochodu. Wspieramy naszych klientów, podróżujących do Chorwacji samolotem zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych, grupowo i indywidualnie. Skonstruowaliśmy nasz system wyszukiwania tak, aby wystarczyło jedno kliknięcie do uzyskania pełnej informacji o możliwości lotu do Chorwacji w zakresie zgodnym z wprowadzonymi do wyszukiwarki danymi.

Loty z Polski do Chorwacji – popularny wakacyjny kierunek

Republika Chorwacji leży w południowej części Centralnej Europy oraz w zachodniej części Półwyspu Bałkańskiego. Kraje, które graniczą z tym państwem to: Słowenia na północy, Węgry na północnym wschodzie, Serbia na wschodzie, Bośnia i Hercegowina oraz Czarnogóra na południu. Na zachodzie kraj omywają wody Morza Adriatyckiego. Z racji swojego położenia, Chorwacja posiada część zarówno kontynentalną, ulokowaną w głównej mierze w obrębie rzeki Sawy, jak i adriatycką, stanowiącą wąski pas przybrzeżny Morza Adriatyckiego oraz liczne wyspy. To właśnie ta ostatnia przyciąga najwięcej turystów, i to dzięki niej loty z Polski do Chorwacji stanowią bardzo popularny wakacyjny kierunek podróży. Niewątpliwą zaletą wakacji w tym kraju jest jego urozmaicony krajobraz – tworzą go zarówno wysokie góry, jak i dostojne skaliste wybrzeża, plaże, lazurowe zatoki oraz mnóstwo pięknych wysp. Chorwacja to także bogata historia, znajdująca swoje odbicie, chociażby, w architekturze miast i miasteczek oraz pyszna kuchnia.

Najważniejsze lotniska – Chorwacja

Chorwacja posiada 8 międzynarodowych lotnisk, a każde z nich ma osobną stronę internetową, na której są zamieszczone wszystkie niezbędne dla podróżujących informacje. Dzięki nim zaplanujesz loty do Chorwacji i z powrotem, zakupisz bilet do Chorwacji, zarezerwujesz wynajem samochodu czy busa prosto na lotnisku lub wynajmiesz pokój w dowolnym hotelu. Z uwagi na zmienne ceny zachęcamy jednak do poszukiwania biletów lotniczych do Chorwacji na naszej stronie internetowej, na której zgromadzone zostały najbardziej atrakcyjne połączenia. Oto lista lotnisk w Chorwacji:

 • Port lotniczy Zagrzeb jest największym lotniskiem w Chorwacji oraz głównym węzłem komunikacyjnym chorwackich narodowych linii lotniczych Croatia Airlines.
 • Port lotniczy Brač jest jedynym międzynarodowym lotniskiem, które jest położone na wyspie.
 • Port lotniczy Split posiada niesamowitą dla tego typu obiektów atmosferę, ponieważ jest nie tylko atrakcyjny pod względem architektonicznym, lecz także położony w otoczeniu pięknej przyrody.
 • Port lotniczy Zadar, rekonstruowany po zniszczeniach w czasie II wojny, posiada interesujący detal, a mianowicie pas startowy na tym lotnisku przecina pas ruchu drogowego, przez co za każdym razem, gdy startuje samolot, ruch na jezdni zostaje chwilowo wstrzymany.
 • Port lotniczy Dubrownik to jedno z najnowocześniejszych lotnisk w Chorwacji.
 • Port lotniczy Osijek, posiadający dobre połączenie komunikacyjne z wybrzeżem.
 • Port lotniczy Rijeka, niegdyś bardzo popularny, obecnie utracił swoje znaczenie na rzecz lotniska w Zagrzebiu po wybudowaniu autostrady Rijeka-Zagrzeb.

Podróż do Chorwacji samolotem – plusy takiego rozwiązania

Przyroda Chorwacji przyciąga co roku mnóstwo turystów podróżujących z Polski samochodem. Jednak długość trasy oraz jej skomplikowanie, spowodowane często zmieniającym się terenem, pozwalają tylko najbardziej doświadczonym kierowcom na odbycie jej wyłącznie naziemnym środkiem transportu. Loty Polska-Chorwacja oferowane zarówno przez krajowe, jak i zagraniczne linie lotnicze umożliwiają odbycie wygodnej podróży samolotem. Niewątpliwym atutem tego sposobu podróżowania jest komfort oraz możliwość łączenia usług, takich jak transport z lotniska do przyszłego miejsca zakwaterowania, wynajem samochodu, zakup ubezpieczenia na okres podróży i pobytu, a także znaczne skrócenie czasu niezbędnego, by dotrzeć na miejsce docelowe. Udostępniane przez wielu przewoźników tanie loty do Chorwacji sprawiają, że taka podróż staje się dostępna dla wielu turystów. Jak dolecieć do Chorwacji samolotem? Odpowiadamy!

Loty do Chorwacji z polskich lotnisk

Jak wygodnie dolecieć samolotem do Chorwacji? Loty do Chorwacji z Polski odbywają się za pośrednictwem następujących linii lotniczych: LOT, KLM, RYANAIR oraz WIZZAIR. Regularne Loty do Chorwacji organizują lotniska w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie. Loty do Chorwacji odbywają się bez przesiadek bądź z jedną lub dwoma przesiadkami. Bez przesiadek można dolecieć z Warszawy i innych polskich miast do głównych lotnisk w Chorwacji: Zadaru, Splitu, Zagrzebia, Dubrownika. W niektórych przypadkach warto rozważyć lot do dobrze skomunikowanych z Chorwacją zagranicznych państw (Austria, Włochy), skąd można łatwo zorganizować podróż pociągiem lub zakupić na miejscu bilet lotniczy do wybranego dużego miasta w Chorwacji. Bilet do Chorwacji zazwyczaj kosztować będzie najmniej w okresie od października do kwietnia.

Jak zarezerwować bilet do Chorwacji?

Chorwackie narodowe linie lotnicze Croatia Airlines z siedzibą w Zagrzebiu realizują sprzedaż biletów lotniczych do Chorwacji oraz największych europejskich miast. Prowadzą również komunikację lotniczą pomiędzy największymi lotniskami w Chorwacji takimi jak: Zagrzeb, Dubrownik, Split, Zadar, Pula oraz wyspą Brač, a ceny biletów na loty wewnątrzkrajowe są zazwyczaj umiarkowane. FlyOnLine Club – program lojalnościowy linii lotniczych Croatia Airlines, pozwala swoim członkom wygodnie zarezerwować bilet do Chorwacji poprzez serwis internetowy, a następnie odebrać go będąc już na lotnisku. Serwis nie posiada strony w języku polskim. Bilety lotnicze do Chorwacji można kupić na stronach internetowych wymienionych wyżej przewoźników. Zachęcamy również do skorzystania z naszej wyszukiwarki, gdzie codziennie umieszczamy najlepsze tanie loty do Chorwacji.

Możliwości lotów do Chorwacji – zróżnicowanie cenowe

Obecnie wiele linii lotniczych oferuje możliwość rezerwacji lotów Polska-Chorwacja. Większość agencji turystycznych proponuje swoim klientom rejsy czarterowe oraz sukcesywnie oferuje zniżki na takie, które nie są zapełnione. Jednak w sezonie letnim, kiedy większość osób właśnie wybiera się na urlop wypoczynkowy, opcja zniżkowa jest wielką rzadkością. Podróżni, rezerwujący loty do Chorwacji najczęściej korzystają z usług tanich linii lotniczych. Najlepsze ceny biletów lotniczych do Chorwacji można uzyskać, składając rezerwację od razu tam i z powrotem lub podróżując poza sezonem. Zaletą internetowych systemów wyszukiwarek biletów lotniczych, do jakich należy portal biletybilety.pl, jest możliwość zarezerwowania biletów w najlepszej cenie.

Bilety lotnicze do Chorwacji i nie tylko

Tanie loty do Chorwacji oferowane są w obecnej chwili przez wiele przewoźników lotniczych na całym świecie. Niewątpliwym faktem jest, że warto poświęcić chwilę czasu na wyszukanie lotów do Chorwacji w najlepszych cenach. Warto zaplanować podróż kompleksowo, aby wraz z zakupem biletu lotniczego móc zadbać o miejsce zakwaterowania, auto na wynajem (Chorwacja słynie z pięknej przyrody i urozmaicenia terenu) oraz ubezpieczenie. Dla osób, które lubią wykorzystywać różne środki transportu i nie chcą ograniczać się wyłącznie do podróży do Chorwacji samolotem, istnieją rozwiązania łączone. Wystarczy wiedzieć, do jakiego miasta w Chorwacji chce się dostać i w zależności od tego wybrać dowolne miasto lądowania: Triest i Wenecja we Włoszech lub Salzburg, Klagenfurt czy Graz w Austrii, które, mają bezpośrednie połączenia kolejowe z Zagrzebiem.

Tanie loty do Chorwacji na biletybilety.pl

Przez dwie dekady działalności na rynku biletów lotniczych wypracowaliśmy unikalny system, umożliwiający naszym klientom otrzymanie najlepszej oferty lotów Polska-Chorwacja właśnie wtedy, kiedy jej poszukują. Nasz serwis biletybilety.pl jest stworzony przede wszystkim z poszanowaniem czasu podróżujących oraz skoncentrowany na ich najważniejszych potrzebach. Dzięki możliwościom negocjacyjnym regularnie dostarczamy klientom tanie loty do Chorwacji oraz dodatkowe usługi, takie jak: wynajem samochodu, hotelu lub zakup ubezpieczenia. Żeby skorzystać z wyszukiwarki samolotów do Chorwacji, wystarczy wpisać wybrane miejsce wylotu, cel podróży, je termin oraz ilość podróżujących osób. Wyszukiwarka ofert po chwili poda informację o możliwościach lotu różnymi liniami lotniczymi. Po wybraniu konkretnego lotu następuje aktualizacja dostępności terminu oraz ceny. Warto pamiętać, że z uwagi na charakter oferty promocja na tanie loty do Chorwacji zaprezentowane w wyszukiwarce ma ograniczony czas trwania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki tanich lotów do Chorwacji w celu odnalezienie odpowiedniej oferty dla siebie. Oferujemy również pomóc wykwalifikowanych doradców w telefonicznym centrum rezerwacji, poprzez e-mail lub w naszej siedzibie w Łodzi, przy ul. Sienkiewicza 67.

Polecane linki

Spółka IMPULS s.c. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Osi priorytetowej II: INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 (więcej...)