Bilety lotnicze do Kanady

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki tanich lotów i zarezerwuj bilety lotnicze już od 2344 zł.
klasa ekonomiczna
1 pasażer
dorośli
dzieci 2-11 lat
niemowlęta 0-24 miesiące
Rezerwuj bilety lotnicze do Kanady, wybierz najlepsze połączenie lotnicze
Szukasz tanich połączeń lotniczych? Darmowa wyszukiwarka połączeń lotniczych na BiletyBilety.pl pomoże Ci znaleźć bilety lotnicze do Kanady w wybranym terminie.
  • Cały rok
  • Na weekend
  • Na tydzień
  • Na dwa tygodnie

Ile kosztuje bilet lotniczy do Kanady?

Bilety lotnicze do Kanady kupisz już od 2344 złotych. Jest to najtańszy bilet jaki udało nam się wyszukać, najdroższe połączenie lotnicze do Kanady kosztuje natomiast 4748 złotych.

Bilety lotnicze do Kanady

W ostatnich latach niezwykle popularnym kierunkiem lotów polskich turystów stała się Kanada. Kraj ten pełen jest niesamowitych widoków, krajobrazów, a także licznych atrakcji, które przyciągają podróżujących z całego świata. W ofercie naszego biura biletowego znajdują się loty do miast, takich jak Vancouver, a także Toronto. Nawiązane na przestrzeni lat współprace z licznymi przewoźnikami sprawiają, że jesteśmy w stanie zagwarantować bilety do Kanady w niezwykle atrakcyjnych cenach.


Najpopularniejsze atrakcje Kanady


Planując podróż do Kanady warto mieć na uwadze kilka szczególnie istotnych punktów, które przyciągają turystów z całego świata. Jednym z takich miejsc jest Boya Lake w regionie Stikine. Znajduje się tam lazurowe jezioro tak czyste, że jego dno widać z odległości nawet kilku metrów. Będąc w tym miejscu koniecznie trzeba wypożyczyć kanoe lub kajaki i popływać wśród niesamowitej przyrody oraz nieopodal ośnieżonych górskich szczytów. Jako ciekawostkę można powiedzieć, że nie ma tam osób, które na co dzień zajmują się wypożyczaniem sprzętu do pływania. Na brzegu jeziora znajdują się kajaki i kapoki, natomiast przy bramie wjazdowej jest specjalna skrzyneczka na umieszczanie opłat za wypożyczony sprzęt.


Niezwykle popularna stała się trasa Icefield Parkway. Jest to ponad 200-kilometrowa droga łącząca dwa Parki Narodowe: Banff National Park oraz Jasper National Park. Warto wybrać się w podróż tą niezwykle malowniczą drogą nie tylko ze względu na same parki, ale również piękne widoki, na jakie można napotkać w czasie jazdy. Rwące potoki, wodospady, ogromne lasy, wysokie góry, a także nieskazitelnie czyste jeziora – te i wiele innych atrakcji czeka na turystów w czasie podróży.


Chcąc przenieść się w czasie i zażyć nieco westernowego klimatu warto odwiedzić Dawson City nieopodal granicy ze Stanami Zjednoczonymi. Swego czasu żyło tam aż 40 tysięcy mieszkańców, a miasto do dziś zachwyca idealnie zachowanymi budynkami. Jedną z głównych atrakcji tego miejsca jest możliwość szukania złota w znajdującej się nieopodal rzece.


We wspomnianym wcześniej Banff National Park znajdują się trzy jeziora, które zapierają dech w piersiach. Są to jeziora Moraine, Louise oraz Minnewanka. Ich krystalicznie czysta woda znajdująca się u podnóża bardzo wysokich gór sprawia, że jest to obowiązkowy punkt do odwiedzenia. Dodatkowo możliwość wynajęcia łódki powoduje, że nie będzie łatwo pożegnać się z tym niezwykle malowniczym miejscem.


Bilety lotnicze – zalety korzystania z usług pośredników


Bilety do Kanady można nabywać na kilka sposobów. Loty mogą być rezerwowane na stronie przewoźnika, jednak tym, czym zajmuje się nasze biuro, jest pośrednictwo w zakupie biletów. Niesie ono za sobą wiele korzyści. Zajmujemy się hurtowym kupowaniem biletów na poszczególne loty, co często wiąże się z możliwością otrzymania zniżek u przewoźników. To z kolei przekłada się na niższe ceny pojedynczych biletów nabywanych przez klientów naszego biura. Kupowanie biletów lotniczych u pośrednika bardzo często daje dodatkowe możliwości, jak wykupienie ubezpieczenia na czas podróży czy też innych opcji, których tradycyjne linie lotnicze nie oferują.

Bilety lotnicze do Kanady

Polecane linki

Spółka IMPULS s.c. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Osi priorytetowej II: INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 (więcej...)