Bilety lotnicze do Norwegii

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki tanich lotów i zarezerwuj bilety lotnicze już od 38 zł.
klasa ekonomiczna
1 pasażer
dorośli
dzieci 2-11 lat
niemowlęta 0-24 miesiące
Rezerwuj bilety lotnicze do Norwegii, wybierz najlepsze połączenie lotnicze
Szukasz tanich połączeń lotniczych? Darmowa wyszukiwarka połączeń lotniczych na BiletyBilety.pl pomoże Ci znaleźć bilety lotnicze do Norwegii w wybranym terminie.
  • Cały rok
  • Na weekend
  • Na tydzień
  • Na dwa tygodnie

Ile kosztuje bilet lotniczy do Norwegii?

Bilety lotnicze do Norwegii kupisz już od 38 złotych. Jest to najtańszy bilet jaki udało nam się wyszukać, najdroższe połączenie lotnicze do Norwegii kosztuje natomiast 318 złotych.

Bilety lotnicze do Norwegii

W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się podróże do Norwegii. Surowy klimat tego miejsca nie odstrasza turystów i co roku kraj ten odwiedza wiele milionów podróżujących nie tylko z Europy, ale właściwie z całego świata. Ze swojej strony oferujemy bilety lotnicze do miast, takich jak Oslo (stolica), a ponadto również Aalesund oraz Bergen. Nawiązane współprace z licznymi przewoźnikami sprawiają, że jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo konkurencyjne ceny biletów lotniczych.

Największe atrakcje Norwegii

Będąc w pobliżu miejscowości Geiranger warto zobaczyć znajdujący się tam fiord, który już od wielu lat znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Krystalicznie czysta woda znajdująca się u podnóża wysokich na 1600 metrów gór stanowi dla wielu turystów niemałą atrakcję. Już sama podróż do tej liczącej nieco ponad 250 mieszkańców wsi jest niezwykle interesująca, gdyż prowadzi przez drogę pełną niesamowitych widoków oraz niezliczonych zakrętów. Bez wątpienia jednym z największych cudów natury znajdujących się na ziemi norweskiej jest Preikestolen. Jest to niesamowita półka skalna, zawieszona 600 metrów nad wodami Lysefjordu. Brak jakichkolwiek barierek sprawia, że miejsce to zachwyca i przeraża jednocześnie. Wyprawa na tę skałę wcale nie zajmuje tak wiele czasu i trwa maksymalnie 4 godziny w obie strony.

Niezwykle dużą popularnością cieszy się tzw. Droga Trolli. Jest to trasa przebiegająca przez zbocza gór składająca się z wielu serpentyn, w większości zakręcających pod kątem 180 stopni. Jest to doskonała atrakcja nie tylko dla osób lubiących mocne wrażenia podczas jazdy, ale również dla turystów poszukujących niesamowitych widoków na trasie. Mniej więcej w połowie drogi znajduje się most, z którego jest idealny widok na znajdujący się kilkadziesiąt metrów dalej wodospad.

Osoby lubiące mocne wrażenia oraz niesamowite widoki zapewne nie przepuszczą okazji do wejścia na tzw. Język Trolla. Jest to półka skalna znajdująca się 700 metrów nad jeziorem Ringedalsvatnet w hrabstwie Vestland. Miejsce to każdego roku odwiedza wielu turystów. Choć droga do niego prowadząca nie należy do łatwych, widoki, jakie można ujrzeć, jak na przykład szczyty pobliskich gór pokryte śniegiem, są warte każdego wysiłku.

Bilety lotnicze - zalety korzystania z usług pośredników

Bilety do Norwegii można kupić na dwa sposoby – u przewoźnika oraz wykorzystując pośrednika, jakim jest nasze biuro. Loty rezerwowane w zewnętrznych firmach mają wiele zalet. Przede wszystkim pośrednik biletowy, dzięki kupowaniu hurtowej ilości biletów, ma możliwość negocjacji ich jednostkowej ceny, co przekłada się na możliwość obniżenia cen także względem ostatecznego odbiorcy. Kupując bilety lotnicze u pośredników można zdecydować się również na skorzystanie z dodatkowego ubezpieczenia na czas podróży, a także wielu innych opcji, których tradycyjne linie lotnicze nie posiadają w swojej ofercie. Nie czekaj i już teraz zarezerwuj bilet lotniczy w miejsce, o którym zawsze marzyłeś!

Bilety lotnicze do Norwegii zakupisz za pośrednictwem serwisu rezerwacyjnego BiletyBilety.pl

Polecane linki

Spółka IMPULS s.c. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Osi priorytetowej II: INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 (więcej...)