Bilety lotnicze do Rzymu

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki tanich lotów i zarezerwuj bilety lotnicze już od 78 zł.
klasa ekonomiczna
1 pasażer
dorośli
dzieci 2-11 lat
niemowlęta 0-24 miesiące
Rezerwuj bilety lotnicze do Rzymu, wybierz najlepsze połączenie lotnicze
Nie znalazłeś interesującego miejsca wylotu? Zobacz loty z innych lotnisk w Polsce
Szukasz tanich połączeń lotniczych? Darmowa wyszukiwarka połączeń lotniczych na BiletyBilety.pl pomoże Ci znaleźć bilety lotnicze do Rzymu w wybranym terminie.
  • Cały rok
  • Na weekend
  • Na tydzień
  • Na dwa tygodnie

Ile kosztuje bilet lotniczy do Rzymu?

Bilety lotnicze do Rzymu kupisz już od 78 złotych. Jest to najtańszy bilet jaki udało nam się wyszukać, najdroższe połączenie lotnicze do Rzymu kosztuje natomiast 508 złotych.

Bilety lotnicze do Rzymu

Rzym już od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce miejsc, do których najchętniej podróżują polscy turyści. Niesamowita architektura, piękne krajobrazy, a także zabytki rozsławione na całym świecie sprawiają, że miasto to jest jednym z najlepszych do spędzenia urlopu. Nawiązane w ostatnim czasie współprace z liniami lotniczymi powodują, że nasze biuro biletowe jest w stanie zaoferować loty do Rzymu w niezwykle atrakcyjnych cenach.


Najpopularniejsze atrakcje Rzymu


Oczywiście największą atrakcją Rzymu jest Koloseum. Obiekt ten co roku przyciąga do siebie miliony turystów, dlatego bilety wstępu warto kupić jeszcze przed wylotem, aby uniknąć stania w długich kolejkach. Z zewnątrz Koloseum może być podziwiane za darmo, jednak prawdziwe wrażenie robi ono dopiero po wejściu do środka, na antyczne trybuny. Amfiteatr był budowany przez niespełna 10 lat i choć część jego południowej ściany została zniszczona, to cały czas zachwyca swoją wielkością i niespotykaną architekturą.


Niezwykle istotnym punktem wycieczki po Rzymie jest także Fontanna di Trevi. Powstała ona w latach 1732 – 1762 na zlecenie papieża Klemensa XII. Fontanna zachwyca precyzyjnym odwzorowaniem postaci, a także idealnym wkomponowaniem jej w ścianę budynku znajdującego się tuż za nią. Zabytek ten robi szczególne wrażenie po zmroku, kiedy to specjalnie opracowane podświetlenie uwydatnia wszelkie detale fontanny. Woda czerpana jest z akweduktu zbudowanego w 19 r.p.n.e. Fontannę di Trevi najlepiej podziwiać wcześnie rano, gdyż z biegiem dnia wokół niej gromadzi się coraz więcej turystów.


Nieopodal Fontanny di Trevi znajdują się Schody Hiszpańskie, które łączą Plac Hiszpański z kościołem św. Trójcy. W sezonie letnim zabytek przyciąga tak wielu turystów, że trudno znaleźć wolne miejsce, aby swobodnie po nich przejść. U stóp Schodów Hiszpańskich znajduje się Fontanna della Barcaccia. Powstała w połowie XVII wieku i przedstawia zatopioną łódkę. Nawiązuje ona do powodzi, która w 1598 roku zalała Rzym.


Choć Rzym pełen jest zabytków oraz muzeów, które warto odwiedzić, to na szczególną uwagę zasługuje Panteon wybudowany w 125 roku. Znajduje się on na Piazza della Rotonda i stanowi miejsce poświęcone wszystkim bogom. Wstęp do świątyni jest darmowy, a jej zwiedzanie zajmuje około 30 minut. Będąc wewnątrz zabytku warto zwrócić uwagę na grobowce, w których zostali pochowani najznamienitsze osobistości tamtych czasów.


Bilety lotnicze – zalety korzystania z usług pośredników


Bilety do Rzymu można nabyć na kilka sposobów. Jednym z nich jest zakup biletu u przewoźnika, jednak to, czym zajmuje się nasze biuro jest pośredniczenie w sprzedaży biletów lotniczych. Zakup większej liczby biletów w linii lotniczej sprawia, że otrzymujemy możliwość negocjowania cen, co przekłada się na niższe ceny jednostkowe oferowane przez naszą firmę. Korzystanie z usług pośredników to nie tylko oszczędność pieniędzy na bilety lotnicze. To również możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na czas podróży, a także skorzystania z szeregu innych udogodnień, które tradycyjni przewoźnicy nie oferują.

test4

Polecane linki

Spółka IMPULS s.c. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Osi priorytetowej II: INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 (więcej...)