Bilety lotnicze do Tajlandii

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki tanich lotów i zarezerwuj bilety lotnicze już od 1971 zł.
klasa ekonomiczna
1 pasażer
dorośli
dzieci 2-11 lat
niemowlęta 0-24 miesiące
Rezerwuj bilety lotnicze do Tajlandii, wybierz najlepsze połączenie lotnicze

Chcesz zwiedzić egzotyczną Azję ale nie wiesz, który kraj wybrać? Na BiletyBilety.pl znajdziesz bilety lotnicze do Tajlandii, która ostatnio jest najpopularniejszym kierunkiem lotów turystycznych do Azji. Kupując bilety do Tajlandii będziesz mógł zaplanować zarówno zwiedzanie zabytów, miast, jak korzystanie z najpiękniejszych plaż świata. Zapoznaj się z ofertą poniżej na najczęściej wybierane bilety lotnicze do Tajlandii.

  • Cały rok
  • Na weekend
  • Na tydzień
  • Na dwa tygodnie

Ile kosztuje bilet lotniczy do Tajlandii?

Bilety lotnicze do Tajlandii kupisz już od 1971 złotych. Jest to najtańszy bilet jaki udało nam się wyszukać, najdroższe połączenie lotnicze do Tajlandii kosztuje natomiast 1971 złotych.

Bilety lotnicze do Tajlandii

Tajlandia

(Królestwo Tajlandii)

Stolica: Bangkok

Waluta: baht (THB), 1 THB = 100 satangów

Język urzędowy: tajski

Porty lotnicze: Bangkok, Pukhet, Chiang Mai

Przepisy wjazdowe – obywatele polscy objęci są obowiązkiem wizowym – wizy można uzyskać w zagranicznych placówkach dyplomatyczno-konsularnych Tajlandii- z uwagi na zmieniające się warunki wydawania wiz należy potwierdzić przed wyjazdem obowiązujące przepisy w Ambasadzie Królestwa Tajlandii. Również na 24 przejściach granicznych ( m. in. na międzynarodowych przejściach w Bangkoku, Phuket czy Chiang Mai oraz na niektórych przejściach lądowych) jest możliwość uzyskania wizy do 15 dni pobytu (wliczając dzień wjazdu oraz wyjazdu), którą można jednorazowo przedłużyć o 7 dni w Tajskim Biurze Imigracyjnym. Aby uzyskać wizę należy wypełnić aplikację wizową w języku angielskim, załączyć 1 zdjęcie, wnieść opłatę wizową oraz wykazać się posiadaniem biletu powrotnego lub biletu na podróż do innego kraju (w ciągu następnych 15 dni) oraz ilością środków finansowych w kwocie ok 20 tyś. THB. Osoby o niedbałym wyglądzie mogą nie uzyskać zgody na wjazd na teren Tajlandii. Należy legitymować się paszportem ważnym minimum 6 miesięcy (liczonym od daty planowanego wyjazdu).

Przepisy celne – oprócz powszechnie stosowanych przepisów celnych obowiązuje zakaz wywozu statuetek i wizerunków Buddy (poza wyrobami rzemieślniczymi tj. małymi wizerunkami i figurkami sprzedawanymi turystom na straganach). 

Ubezpieczenie – zalecane jest wykupienie ubezpieczenia indywidualnego jednak należy zwrócić uwagę czy polski ubezpieczyciel ma podpisaną umowę z firmą mającą swoje przedstawicielstwo  na terenie Tajlandii

Szczepienia, służba zdrowia – na terytorium Tajlandii aktualnie nie ma zagrożenia sanitarno-epidemiologicznego jednak należy przestrzegać reguł podwyższonej higieny – zalecane jest picie wyłącznie wody butelkowanej.

Informacje dla kierowców – należy posiadać międzynarodowe prawo jazdy (polskie prawo jazdy nie jest honorowane). Obowiązuje ruch lewostronny.

Podróżowanie po kraju:

  • lotnicze połączenia krajowe obsługiwane są przez linie lotnicze Thai Airways, korzystające z 22 lotnisk
  • autobusy to najwygodniejszy środek podróżowania po kraju
  • nie zaleca się przebywania w rejonach przygranicznych ze względu na częste występowanie konfliktów etnicznych

Tajlandia w „pigułce”

-         w kantorach przyjmowane są jedynie banknoty USD najnowszych edycji – starsze można wymienić w banku,

-         latem obowiązuje czas o 6 godzin późniejszy niż w Polsce , natomiast zimą późniejszy o 5 godzin,

-         w świątyniach i innych miejscach kultu religijnego nie należy być ubranym w szorty, klapki oraz koszulki odkrywające ramiona.

Nasz serwis udostępnia możliwość rezerwacji online i telefonicznie pod numerem 42 630 85 85. Poza biletami zakupisz u nas również ubezpieczenie, bardzo ważne przy tak dalekich podróżach.

Bilety lotnicze do Tajlandii

Polecane linki

Spółka IMPULS s.c. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Osi priorytetowej II: INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 (więcej...)