Loty China Airlines

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki tanich lotów i zarezerwuj bilet lotniczy
klasa ekonomiczna
1 pasażer
dorośli
dzieci 2-11 lat
niemowlęta 0-24 miesiące

China Airlines bilety lotnicze

China-Airlines to linia lotnicza z siedzibą na Tajwanie, założona w 1959 roku. Od początku całkowitym udziałowcem linii był rząd Chin. Usługi świadczone w pierwszych latach działalności China-Airlines polegały na obsłudze lotów czarterowych, a dopiero w latach 60-tych poprzedniego stulecia w ofercie pojawiły się loty rejsowe. Dziś przeloty organizowane przez China-Airlines prowadzone są na 98 trasach, na pięciu kontynentach, do 29 krajów. We flocie linii lotniczych China-Airlines znalazły się Airbusy i Boeingi nowej generacji. W sumie linie dysponują około 50 maszynami.

Linia lotnicza China Airlines posiada rozbudowaną siatkę połączeń lotniczych głównie europejskich ale również międzykontynentalnych.

W serwisie internetowych rezerwacji biletów BiletyBilety.pl znaleziono 0 tanich biletów lotniczych oferowanych przez China Airlines. Jak kupić tani bilet lotniczy? Aby zabukować lot samolotem w obniżonej cenie należy zakupić bilety lotnicze China Airlines od trzech do nawet sześciu miesięcy przed planowanym wylotem. Czemu tak wcześnie trzeba rezerwować bilety na loty China Airlines? Wynika to z ograniczonych czasowo promocji oraz przedsprzedaży zachęcających podróżujących do zakupu biletów lotniczych. Im bliżej do terminu wylotu tym liczba wolnych miejsc w samolocie spada a tym samym ceny na bilety liniami lotniczymi China Airlines rosną. Można również zaryzykować i czekać na wyprzedaż ostatnich miejsc w samolocie na kilka dni przed terminem lotu ale szanse na obniżkę takich biletów lotniczych są trudne do oszacowania.

Zapraszamy do sprawdzenia powyższego rozkładu lotów China Airlines. Bilety na loty linią lotniczą China Airlines zamówisz poprzez naszą stronę, jak i kontakt telefoniczny z naszymi konsultantami.

Zobacz loty z innych linii lotniczych:
Zamów bilet lotniczy na lot Ryanair
cena od 31
Zamów bilet lotniczy na lot EasyJet
cena od 200
Zamów bilet lotniczy na lot Norwegian
cena od 328

Polecane linki

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszy Rozjowu Regionalnego
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

Live Chat Software