Tanie bilety lotnicze do Bombaju

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki tanich lotów i zarezerwuj tanie bilety lotnicze .
klasa ekonomiczna
1 pasażer
dorośli
dzieci 2-11 lat
niemowlęta 0-24 miesiące
Rezerwuj tanie bilety lotnicze do Bombaju, wybierz najlepsze połączenie lotnicze
Nie znalazłeś interesującego miejsca wylotu? Zobacz loty z innych lotnisk w Polsce

Interesują Cię Tanie Bilety Lotnicze do Bombaju? Sprawdż poniżej atrakcyjne oferty na tanie bilety lotnicze do Bombaju, które najczęściej wybierają nasi klienci!

  • Cały rok
  • Na weekend
  • Na tydzień
  • Na dwa tygodnie

Ile kosztuje tani bilet lotniczy do Bombaju?

Tanie bilety lotnicze do Bombaju kupisz już od złotych. Jest to najtańszy bilet jaki udało nam się wyszukać, najdroższe połączenie lotnicze do Bombaju kosztuje natomiast złotych.

Tanie bilety lotnicze do Bombaju

Bombaj, nazywany również Mumbajem, jest największym miastem w Indiach, W metropolii Bombaj mieszka ponad 17 mln mieszkańców. Wraz z miastami położonymi w bezpośrednim sąsiedztwie, Bombaj tworzy konurbację miejską. Jest jednocześnie największym portem zachodnich Indii. Bombaj dysponuje własnym lotniskiem, dlatego też loty do Bombaju organizowane są z licznych miejsc na całym świecie. W Polsce również kupimy bilety lotnicze do Bombaju.

Warto śledzić pojawiające się promocje, ponieważ można często kupić bilety do Bombaju w bardzo korzystnej cenie, ale zwykle trzeba się wówczas przygotować na przesiadkę na jednym z międzynarodowych lotnisk, np. w Londynie. Bombaj położony jest na wyspie Salsette. Pełni funkcję ważnego ośrodka handlowego, gospodarczego, finansowego i turystycznego kraju. Bombaj posiada szeroko rozwinięty przemysł filmowy. W Bombaju warto zobaczyć Bramę Indii, wzniesioną w latach 20-stych poprzedniego stulecia, zabytkowy dworzec kolejowy – Dworzec Wiktorii, Regal Cinema, czyli jedno z najstarszych kin w Bombaju, czy też meczet Haji Ali Dargah.

Jeżeli szukasz innych tanich przelotów do Bombaju to możesz skorzystać z wyszukiwarki połączeń lotniczych która jest dostępna w bocznej części strony.

Tanie bilety lotnicze

Polecane linki

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszy Rozjowu Regionalnego
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

Live Chat Software