Loty z Krakowa

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki tanich lotów i zarezerwuj loty z Krakowa już od 218 zł.
klasa ekonomiczna
1 pasażer
dorośli
dzieci 2-11 lat
niemowlęta 0-24 miesiące

Rezerwuj loty z Krakowa, wybierz najlepsze połączenie lotnicze

Lotnisko Balice, położone kilkanaście kilometrów na zachód od Krakowa, jest drugim najpopularniejszym tego typu obiektem w Polsce, zaraz po warszawskim porcie lotniczym im. Chopina − zarówno pod względem liczby realizowanych lotów, jak i obsługiwanych pasażerów. Tak duże zainteresowanie zobowiązuje, nieustannie pojawia się więc szereg udogodnień, a zwłaszcza nowe połączenia i atrakcyjne promocje. Gdzie można polecieć z lotniska w Balicach i jak zarezerwować tanie loty z Krakowa? Dzięki naszym propozycjom zorganizowanie prywatnej lub służbowej podróży nie będzie żadnym problemem. Poznaj oferty lotów z Krakowa i znajdź idealne dla siebie połączenie w obrębie kraju lub międzynarodowe. Z przesiadką czy bezpośrednio? Wybór należy do Ciebie!

Jakimi liniami polecisz, korzystając z tanich lotów z Krakowa?

Masz w planach biznesowy wyjazd, a może chcesz ze stolicy małopolski polecieć samolotem na wymarzone wakacje? Jeśli tak, czeka na Ciebie wiele połączeń oferowanych przez najbardziej znanych przewoźników. Do najpopularniejszych linii, które realizują wyloty z Krakowa, należą m.in. Ryanair, Wizz Air, LOT, British Airways, EasyJet oraz Lufthansa. Lotnisko Balice zapewnia bogatą ofertę stałych lotów. Co więcej, organizowane są także połączenia czarterowe. Warto wiedzieć, że w porcie lotniczym w Krakowie dostępne są rozliczne propozycje tanich linii lotniczych. Dzięki temu pasażerowie mogą wybrać wiele atrakcyjnych kierunków w korzystnej cenie. Jeżeli mimo wszystko wolisz podróżować w wyższym standardzie, to również możliwe. Pamiętaj jednak, że wybór luksusowych linii lotniczych wiązać się będzie zazwyczaj z większymi kosztami biletów.

Dokąd możesz polecieć z lotniska w Balicach?

Masz w planach podróż samolotem w określonym kierunku? A może dopiero szukasz odpowiedniej dla siebie destynacji? Już dziś zapoznaj się z propozycjami tanich lotów z Krakowa i zarezerwuj bilety w korzystnej cenie. Jeśli chodzi o lotnisko w Balicach, codziennie realizowane są z niego liczne połączenia w obrębie Polski, a także loty zagraniczne. Czy jest wśród nich interesujący Cię kierunek?

Odkryj korzyści krajowych lotów z Krakowa

Jeżeli chcesz szybko dostać się ze stolicy małopolski np. do Warszawy, podróż samolotem będzie doskonałym rozwiązaniem. Potrwa zaledwie około godziny, więc ani się obejrzysz, a już dotrzesz do celu. Ze stolicy możesz natomiast przesiąść się na samolot w innym kierunku.

Poznaj ofertę zagranicznych tanich lotów z Krakowa

Musisz służbowo udać się do Wielkiej Brytanii, krajów nordyckich, a może Francji? Marzą Ci się wakacje w słonecznej Hiszpanii lub Grecji? Już dziś zaplanuj podróż i zarezerwuj bilety lotnicze z Krakowa. Lotnisko w Balicach oferuje połączenia z najpopularniejszymi europejskimi miastami oraz loty międzykontynentalne, np. do Dubaju, Chicago czy z przesiadką do Tel Awiwu lub Nowego Jorku. Za pomocą łatwej w obsłudze i intuicyjnej wyszukiwarki możesz w prosty sposób sprawdzić szczegóły interesujących Cię lotów i wybrać dla siebie najdogodniejszą opcję.

Jak szukać tanich biletów lotniczych z Krakowa?

Często zarówno znani, jak i mniej popularni przewoźnicy przygotowują atrakcyjne zniżki, rabaty i promocje, lecz niestety nie każdy wie, jak na nie trafić. Przede wszystkim istotne jest regularne sprawdzanie dostępnych ofert. Zwłaszcza gdy chcesz odbyć podróż w dowolnym kierunku, znalezienie tanich biletów lotniczych z Krakowa może okazać się bardzo proste. Istnieje też kilka czynników, które warto wziąć pod uwagę. Na pewno ceny za połączenia idą w górę w sezonie wakacyjnym oraz w okresie świąt. Jeżeli możesz więc pozwolić sobie na wyjazd w dowolnym terminie, postaw na wiosnę lub jesień. Najlepiej zacznij szukać odpowiedniego dla siebie lotu z wyprzedzeniem. Jeżeli proponowane połączenia nie odpowiadają Ci pod względem cenowym, sprawdź, jak ukształtują się koszty biletów, gdy zmienisz termin wylotu z Balic lub też powrotu o jeden dzień. Nie oznacza to, że należy rezygnować z przeglądania ofert last minute – te bowiem mogą okazać się szczególnie atrakcyjne.

Lot z Krakowa – bezpośredni czy z przesiadką?

Jak wynika z opinii pasażerów, na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Niektórzy, planując podróż, kierują się głównie wygodą. Dla nich lepszym rozwiązaniem będzie lot bezpośredni. Często okazuje się on jednak droższy niż połączenie z przesiadką. Ta druga opcja jest więc szczególnie korzystna dla osób szukających atrakcyjnych cenowo biletów lotniczych. Najlepiej mimo wszystko rozważyć tę kwestię w sposób indywidualny. Jeśli szukasz tanich lotów z Krakowa, a koszty bezpośredniego połączenia nie mieszczą się w Twoim budżecie, sprawdź opcję z przesiadką. Może akurat w danym przypadku okaże się ona dla Ciebie korzystnym rozwiązaniem. Korzystając z możliwości, które stwarza nasza wyszukiwarka lotów, bez problemu znajdziesz propozycję spełniającą wszystkie Twoje oczekiwania – zarówno jeśli chodzi o cenę, linię lotniczą, jak i datę wylotu oraz powrotu.

Już dziś zapoznaj się z propozycjami znanych przewoźników realizujących wyloty z Balic!

Znajdz z nami tanie loty do Chorwacji i dokonaj wygodnej rezerwacji biletow lotniczych online!
  • Cały rok
  • Na weekend
  • Na tydzień
  • Na dwa tygodnie

Loty z Krakowa

Polecane linki

Spółka IMPULS s.c. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Osi priorytetowej II: INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 (więcej...)