Tanie bilety lotnicze

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki tanich lotów i rezerwuj bilet lotniczy w 3 min
klasa ekonomiczna
1 pasażer
dorośli
dzieci 2-11 lat
niemowlęta 0-24 miesiące

Na lotnisku

Serwis BiletyBilety.pl wprowadza innowacyjne rozwiązanie dotyczące planowania podróży Biznesowych Twojej firmy. Wieloletnie Doświadczenie naszych konsultantów gwarantuje, że przedstawimy Państwu najdogodniejsze połączenia lotnicze w najniższych cenach, ofertę hotelową dopasowaną do indywidualnych potrzeb, możliwość rezerwacji samochodu.

Na lotnisku odprawy zaczynają się na 2 h przed danym wylotem. Optymalny czas to między 2h – 1,5 h przed podanym czasem odlotu. W przypadku lotu do USA odprawa pasażerów trwa dłużej niż na innych trasach ( do Izraela nawet 3h przed wylotem)

Paszport lub dowód osobisty. Dowód osobisty upoważnia jedynie do przekraczania granic pomiędzy krajami Unii Europejskiej. Ważne jest także, aby zdjęcie w dokumencie było w miarę aktualne - unikniemy niepotrzebnej podejrzliwości służb granicznych. Wiza – Oczywiście, jeśli wybieramy się do krajów nieobjętych ruchem bezwizowym. Ubezpieczenie - Zalecamy zawsze wykupić ubezpieczenie podróżne nawet, gdy celem jest Unia Europejska. Ubezpieczenie takie nie jest zbyt drogie a mając je zawsze łatwiej jest uzyskać pomoc lekarską w nagłych przypadkach. 

W zależności od destynacji, odprawy zaczynają się około 2h przed planowaną godziną odlotu i kończą się na 30-40 minut przed planowaną godziną odlotu.

Pamiętaj, że najbardziej aktualne informacje na ten temat znajdziesz na stronach linii lotniczej, z którą udajesz się w podróż.

W trakcie zakupu biletu uważnie zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Przewozu określanymi przez każdą linię lotniczą.

Pamiętaj, że czasy odpraw są rygorystycznie przestrzegane ZWŁASZCZA przez tanie linie lotnicze.

Bieżącą informację zapewnia system wizualnej informacji lotniskowej, którego ekrany rozmieszczone są na terenie terminala pasażerskiego. Dodatkowo informacje przekazywane są na stronę internetową danego portu lotniczego. Proponujemy również skorzystanie z telefonicznej informacji lotniskowej

Jest możliwy. Na terenie lotniska działa szereg biur podróży, które oferują możliwość zakupu biletu zarówno tanich linii lotniczych, jak i linii tradycyjnych.

Port Lotniczy nie jest biurem podróży. Jako spółka zarządzająca lotniskiem, nie prowadzi sprzedaży biletów lotniczych i nie udziela informacji o cenach biletów.

W zależności od rodzaju biletu, istnieje możliwość zmiany daty wylotu lub zwrotu kosztów biletu. Pamiętaj, aby zwrócić szczególną uwagę na warunki zakupu biletu i odbycia podróży lotniczej przed ostateczną decyzją o jego zakupie.

Pasażerowie poruszający się na wózku inwalidzkim mają zapewnioną asystę podczas całej podróży lotniczej. Na terenie portu asystą zajmuje się firma obsługująca Państwa linię lotniczą.

Zalecamy zapoznanie się informacjami poszczególnych linii lotniczych na temat podróży osób niepełnosprawnych oraz zgłoszenie, podczas zakupu biletu, konieczności udzielenia asysty dla pasażera, dla którego kupowany jest bilet.

Podróżując do Wielkiej Brytanii lub Irlandii mogą Państwo, podobnie jak w przypadku podróży do innych krajów UE, okazać tzw. "nowy" dowód osobisty lub ważny paszport.

UWAGA: upewnij się, że nazwiska pasażerów na biletach są takie same, jak wpisane w dokumentach podróży. Upewnij się, że nie ma błędów spowodowanych zmianą stanu cywilnego (nazwiska) lub błędem literowym.

Większość opłat lotniskowych dodawana jest do ceny biletu bezpośrednio przy jego zakupie. Niestety zdarzają się miejsca, szczególnie te bardziej egzotyczne w Azji lub Ameryce Południowej, gdzie pobiera się dodatkowe lokalne opłaty lub podatki bezpośrednio na lotnisku.

Polecane linki

Spółka IMPULS s.c. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Osi priorytetowej II: INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 (więcej...)