Tanie bilety lotnicze

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki tanich lotów i rezerwuj bilet lotniczy w 3 min
klasa ekonomiczna
1 pasażer
dorośli
dzieci 2-11 lat
niemowlęta 0-24 miesiące

Zmiany w Rezerwacji

Serwis BiletyBilety.pl wprowadza innowacyjne rozwiązanie dotyczące planowania podróży Biznesowych Twojej firmy. Wieloletnie Doświadczenie naszych konsultantów gwarantuje, że przedstawimy Państwu najdogodniejsze połączenia lotnicze w najniższych cenach, ofertę hotelową dopasowaną do indywidualnych potrzeb, możliwość rezerwacji samochodu.

Jeżeli chcesz anulować lub zmodyfikować swój bilet lotniczy, należy poinformować nas telefonicznie, e-mailem lub faksem. Wszelkie zmiany biletu lub jego anulowanie obciążone jest dodatkową opłatą serwisową na rzecz naszej firmy, która jest niezależna od jakichkolwiek opłat lub kar nałożonych przez linię lotniczą.

Bilety mogą mieć różne restrykcje w zależności od linii lotniczych i typu biletu (klasy). Dla taryfy ekonomicznej zazwyczaj tylko opłaty lotniskowe są zwracane. Jednakże, w celu potwierdzenia dokładnej sumy, która zostanie zwrócona w przypadku anulowania lub zmiany biletu, będziemy musieli skontaktować się z linią lotniczą. Możesz zapoznać się z warunkami linii lotniczych w zakresie opłat i zasad anulowania biletu lub jego zmiany bezpośrednio u przewoźnika

W celu zmiany dat lotu będziesz musiał odpowiedzieć na jakikolwiek e-mail, który do Ciebie wysłaliśmy, albo wysłać do nas żądanie zmiany faksem. Żadna zmiana daty nie będzie akceptowana, jeśli nie zostaniemy poinformowani w formie pisemnej, co do rodzaju modyfikacji, która Cię interesuje

Tak, jest możliwa, jeżeli zezwala na to taryfa, w jakiej został zakupiony Państwa bilet. Przed jego zakupem upewnij się, że taryfa, w której skalkulowany jest bilet, umożliwia późniejszą zmianę rezerwacji.

Jeśli rodzaj biletu pozwala na zmiany lotu powrotnego, a Ty przebywasz za granicą, możesz korespondować z naszym serwisem droga mailową, telefonicznie bądź możesz skontaktować się z lokalnym biurem poszczególnych linii lotniczych.

Linie lotnicze są czasem zmuszone do zmiany trasy, godziny i liczby swoich lotów. W takich przypadkach staramy się poinformować o wszelkich zmianach przed data wylotu tak, abyś mógł dostosować swoje plany do tych zmian. Zmiany te mają zwykle niewielkie znaczenie, bez wielkiego wpływu na Twój wyjazd. W przypadku nastąpienia istotnych zmian związanych z lotem (np. w zakresie godziny wylotu o więcej niż 2 godziny lub zmiany lotniska docelowego) i nie ma innej odpowiadającej Ci możliwości, możesz żądać odszkodowania od firmy lotniczej zgodnie z prawami pasażerskimi ustanowionymi przez Unię Europejską, o ile nie zostałeś poinformowany przez linie lotnicze o zmianach na czas.

Bilety nie są zbywalne i z tego powodu nie można dokonać zmiany imienia lub nazwiska. Dane te powinny być wprowadzone w formularzu rezerwacji dokładnie tak, jak widnieją w paszporcie lub dowodzie tożsamości. Po wypełnieniu formularzu rezerwacji, żadne zmiany lub korekty w imieniu lub nazwisku nie będą przyjęte.

Polecane linki

Spółka IMPULS s.c. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Osi priorytetowej II: INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 (więcej...)